Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Dejko wyrzucona za skandal na służbowym wyjeździe w Hiszpanii

Utworzony przez dominika, 27 października 2009 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Janik napisał:
Ja myślę ,że to napisał Dejko, ale czy on wie, że machloje jego żony zostaną ukarane i to srogo właśnie przez Boga.A jak się nie wie Kim jest Bóg to lepiej niech nie pisze takich głupot
Te wszyskie za pisze sama zainteresowana-kto ją zna nie ma wątpliwości.To niezwykle utalentowana pani dla której intrygi i perfidia to codzienność.Trzeba by ją poznać pracując pod jej rządami a wlaściwie żyć w tym gnieździe zawiści i służalczości.Kult jednostki i bezwzględna samowola. Muszę dodać że owa pani nienawidzi niepełnosprawnych wręcz brzydzi się nimi a niektórzy przychodząc wywoływali wręcz jej furię.Kiedyś słyszałam jak krzyczala że takiego dostaną. A to że darła się na petentów to byla norma.Może nareszcie centrum pomocy stanie się placówką do którego zostalo powołane czego sobie i państwu-szczególnie osobom niepełnosprawnym z całego serca życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mar napisał:
NAprawdę w Łęcznej i okolicy są gorsi dyrektorzy. a cały zarząd nie dorasta jej nigdzie , zobaczcie co robi p. Grzesiuk , który się wypowiada. Najpierw włożył do pcpr syna , potem synową a potem krytykuje dyrektora. Sam zarządza szkołą , ktora powinna być powiatu. Ciszej nad tą trumną , zobaczycie , czy teraz będzie lepiej.
Uważam, że synowa pana Grzesiuka jest wspaniałą osobą, która jako jedna z nielicznych zawsze starała sie pomóc osobom niepelnosprawnym.Czy to jest najważniejsze kto jest czyją synową czy jak wykonuje swoje obowiązki? Jestem pewien, że jeśli to ta miła, zrównoważona i inteligentna pani była by dyrektorem PCPRu w Łęcznej to napewno ta placówka pracowała by wzorcowo a my z radością byśmy chodzili tam po pomoc.Do tej pory pamiętam jak zachowywała się byla-na szczęście dyrektor.To wołało o pomstę do nieba-i przyszła!Tylko pytanie kto tak długo i dlaczego pomimo tylu skarg trzymał tą nienadajacą się na takie stanowisko kobietę.Można nas było uwolnić od tej prywaty wcześniej.Bardzo dziękuję tym wszystkim którzy przyczynili się do tego że łęczyński PCPR uwolnił się nareszcie od tej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym mowa???Pan Starosta się nawet podpisać dobrze nie potrafi...Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność współpracy.Ale że to Pan Starosta,to Sanepidowi nie przeszkadza nawet,jak osobowym vanem wozi ciasta ze swojej piekarni...Wstyd mi,że mieszkam w tym powiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Pani Dejko powinna do końca doprowadzić turnus na warunkach jakie stworzyła strona hiszpańska,udokumentować ich niedociągnięcia i domagać się zwrotu poniesionych kosztów.Popełniła pewien błąd,to pewne,ale żeby kogoś (jak napisano zasłużonego w sprawie)wywalać na bruk?,to tylko w Polsce może się takie coś zdarzyć. Z doświadczenia wiem jak upokarzająco potrafią traktować nas zachodni (czasami) niby-partnerzy. W Polsce daje się zauważyć pewne zjawisko w którym to na pierdnięcie tzw.zachodu jesteśmy w stanie postąpić tak jak w tym przypadku.Wynikiem tego jest coś takiego ,że tam wspaniale mają się różnego rodzaju Eryki Sztejnbach a u nas o. Rydzyka topi się w przysłowiowej łyżce wody-nie bądźmy tacy czyści i klarowni,bo nas nie zauważą.Pani Dejko,jak wynika z powyższego,upominała się o umowne warunki i okazywała niezadowolenie-jak się domyślam jest wymagająca wobec siebie ale i innych.W moim przekonaniu, innego psa powinien poszukać ten kij.
Sęk w tym, że po prostu przebrała się miara. Co by tu nie napisać, nie wyczerpie się goryczy i nienawiści jakie ta Pani wzbudzała w ludziach od niej zależnych (i nie tylko) lekceważąc ich i ich problemy, poniżając ich, ustanawiając własne prawa. Pełniła jednocześnie wiele funkcji, biorąc publiczne pieniądze, choć mnóstwo jest i było zastrzeżeń do jej kompetencji. "Zasługi dla powiatu" to jedynie figura retoryczna. Przez cały okres pracy Pani Dyrektor do powiatu wpływały na nią skargi, choćby od rodziców dzieci niepełnosprawnych, ale była nie do ruszenia. Teraz z jakiegoś powodu coś się zmieniło. Okropne jest to, że u nas tak to wszystko działa, że mogła tyle czasu działać i brać publiczne pieniądze mimo skarg, że nie było na nią mocnych. Okropne jest także to, że musiało dojść do takiego skandalu. I też nie dowiemy się, jakie zakulisowe rozgrywki miały miejsce. Ciągle rządzą układy, na które nie ma rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy Spiczyn napisał:
To, że nasz Pan Starosta jest człowiekiem, który widzi drugiego człowieka wiadomym jest od dawna a szczególnie ludzi których los zmusił do odwiedzania takiej instytucji jak Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. w tej instytucji gdzie sama nazwa mówi ludzie potrzebujący pomocy oprócz wsparcia finansowego na potrzebny im sprzęt winni zobaczyć tam ludzi którzy okazali by im szacunek ,zrozumienia , a w tej instytucji oprócz wypaśonego gabinetu Pani Dyrektor i przestraszonych ludzi tam pracujących spotykają sie z poniżaniem ,upokorzeniem, i utrudnianiem i tak już trudnego życia. Pani Dyrektor Dejko łatwo jest upokarzać ludzi którym los nie sprzyja, niech się Pani ich nie boi oni noszą głowy nisko łatwo ich przydeptać . Co można sądzić o rajcach naszego powiatu którzy taką osobę powołali na stanowisko Dyrektora PCPR, należy sądzić , ze jesteście tacy sami jak ona lubicie błyszczeć kosztem innych.co tam dla Was osoby niepełnosprawne Wy jesteście dziećmi lepszego Boga . Pani Dyrektor bawi się za pieniądze przeznaczone dla kalek i dobrze się z tym czuje a Ci którzy jej biją brawo nie wiedzą że w każdym momoencie mogą stanąć w gabinecie bezdusznej i nadętej Pani Dyrektor-jako kaleka prosząc o pomoc na kolanach!!!!!!!!!!!!Panie Starosto Pan jest WIELKI !!! jak będzie Pan dalej tak postępować będzie Pan jeszcze większy.Szary lud jest z Panem i całym Zarządem Powiatu .Pozdrawiam i życzę zdrowia.
tylko nasuwa się zasadnicze pytanie-dlaczego tak długo nikt pomimo tylu skarg nie zastanowił się nad zwolnieniem D.To smieszne, że dopiero Hiszpanie otworzyli oczy naszym władzom, przecież od dawna było wiadomo, że ta pani nie nadaje się na stanowisko,które jest bardziej misją niż pracą.Jak można o ironio być dyrektorem PCPRu jesli nie nawidzi się ludzi niepełnosprawnych i zamiast im pomagać utrudnia się im życie jednoczesnie ich poniżając. Moze zaprosimy tych Hiszpanów i zweryfikujemy kadry.Na zakończenie mimo wszystko dziękuję wszystkim tym którzy wreszcie zakończyli wszechpanowanie D.Kochamy Was!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystkie zasługi kochani o których piszecie są zasługami Pani D. jest w naszym powiecie wiele osób którzy robili i robią kawał dobrej roboty na wielu polach w tym dla osób niepełnosprawnych. I chwała im za to. Dziś pisanie o pani Grzesik to błąd . Sprawa dotyczy pani D a nie xxxxxxxxxxxxxx osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mint napisał:
Te wybryki były tylko gwozdziem do trumny. Pani Dejko zapracowała sobie na to przez lata swojej pracy. To zwolnienie bedzie dla nie najmniejszą karą.
Bardzo się cieszę ,że wreszcie wyrzucono tą straszną babę z PCPR- maiłam z nią jeden raz spotkanie i potraktowała mnie jak śmiecia. Starostwo wreszcie zrobiło dobrą robotę. czas wziąć się za Panią Brońskę i Panią Cyfrę. Chciałabym bardzo a w Łęcznej nie liczyły się układy ale żeby właściwi ludzie z kompetencjami zajmowały kierownicze stanowiska. Czas rozwalić tą klikę. Starosto punktuj , im więcej czystek tym więcej szans w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram oczywiście wpis wyżej czas sie przyjzeć Brońskiej i jej folwarkowi dzieci już ustawiła na ciepłych posadkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj bójcie się Wy wszyscy wspaniali, którzy przyczyniliście się do wyeliminowania delikatnie mówiąc czarnej owcy ze swojego stada. Oj poznacie NARESZCIE! z autopsji jak bezwzględnie i perfidnie zagrywa.Jej nasycone śmiertelnym jadem macki działają mocno i daleko. Oj będzie zagrywała, nawet dowiecie się o sobie takich faktów spreparowanych o których Wam się nawet nie śniło. Oj zobaczycie jak potrafi walczyć o swoje- dzięki Bogu nas już to nie dotyczy. Teraz sie zacznie -zdjęcia, donosy,intrygi brrr-nareszcie skosztujecie tego co my osoby niepełnosprawne musieliśmy BEZKARNIE znosic tyle długich lat.Życzę dużo zdrowia, bo ta podjazdowa walka nadszarpnie i zdrowie i psychikę.Z drugiej strony to wcale mi nie żal, bo Wy nie reagowaliście na nasze prośby i skargi. PS Szkoda, że Ci najbardziej upokorzeni przez panią Dejko nie mają komputerów i nie mogą podzielic się swoim zdaniem ze wszyskimi.Mamy wszyscy taką nadzieję, że wspaniali reporterzy Dziennika Wschodniego-tu ukłon dla szanownych Państwa-pociągną dalej temat, bo my jestesmy w stanie dostarczyć bardzo ciekawych materiałów.Może sie okazać, że to czubek góry lodowej.Pozrawiam serdecznie szczególnie tych którzy odetchnęli z ulgą.Piszcie państwo sami lub z pomocą przyjaciół, niech zło zostanie ukarane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ek napisał:
Bardzo się cieszę ,że wreszcie wyrzucono tą straszną babę z PCPR- maiłam z nią jeden raz spotkanie i potraktowała mnie jak śmiecia. Starostwo wreszcie zrobiło dobrą robotę. czas wziąć się za Panią Brońskę i Panią Cyfrę. Chciałabym bardzo a w Łęcznej nie liczyły się układy ale żeby właściwi ludzie z kompetencjami zajmowały kierownicze stanowiska. Czas rozwalić tą klikę. Starosto punktuj , im więcej czystek tym więcej szans w wyborach.
To nic nowego każdego traktowała jak śmiecia.Wyniosła, pewna siebie, beszczelna -nawet na starszych ludzi wykrzykiwała i zastraszała poniżała.W pracy bywała, bo ciagle się szkoliła albo pracowala w innym miejscu.Obłudna i perfidna umiała owinąć sobie kazdego wokól małego palca.Podlizywać to się umie jak mało kto pierwsza z kwiatkami do pana starosty poleciała.Jak kameleon- nie obrażając tego zwierzątka- umiała perfidnie urobić każdego.Szkoda tylko że Ci najbardziej poszkodowani i upokorzeni niepełnosprawni i starsi ludzie nie mają komputerów, bo dopiero Oni dolali by oliwy do ognia.Przydała by się kontrola NIKu, bo w papierach też śmierdzi.Jak mi wiadomo cała Łęczna świętuje-ciekawe czy wzrosło spożycie alkoholu,bo nawet ja wysączyłam kielunek. A Wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisujecie jakieś głupoty. Zastanówcie się najpierw. "Wicestarosta rzygał na pomnik" - co za brednie, kto niby miał to widzieć. Najlepiej kogoś obsmarować nie mając prawdziwych informacji. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirena napisał:
Wypisujecie jakieś głupoty. Zastanówcie się najpierw. "Wicestarosta rzygał na pomnik" - co za brednie, kto niby miał to widzieć. Najlepiej kogoś obsmarować nie mając prawdziwych informacji. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale macie radochę. to tylko zwolnienie z pracy i każdemu może się przytrafić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy musimy aż tak sobie skakać do oczu przez jakąs panią D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozwoliłem sobie na cytat częsciowy: cała Łęczna świętuje-ciekawe czy wzrosło spożycie alkoholu,bo nawet ja wysączyłam kielunek. A Wy? Ja też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe napisał:
Hehehe!! Brawo za błędy ortograficzne! ;-) Najbardziej podoba mi się nowe słowo w języku polskim: "Wreście". Chyba autorem komentarza jest klient pomocy społecznej. Nic dziwnego, że z takim polotem nie sposób znaleźć pracę i zostaje tylko "garnuszek pomocy społecznej" ;-) A gdy pomoc społeczna przestaje dotować i każe wziąć się do pracy, to się człowiek denerwuje na tych wszystkich dyrektorów i kierowników ;-)
oJ ŚMIAĆ SIĘ Z PROSTYCH LUDZI TO PANI DOSKONALE POTRAFI, IRONIZOWAĆ TEŻ.ZOBACZYMY JAK TERAZ PANI ZE SWOIM POLOTEM ZNAJDZIE PRACĘ A MOŻE ZOSTANIE TYLKO TEN POMOCOWY GARNUSZEK CZEGO PANI ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA.MOŻE WTEDY STANIE SIE PANI CZŁOWIEKIEM KTÓRY ZROZUMIE INNYCH.CHOCIAŻ I W TO WĄTPIĘ.WIĘCEJ POKORY A MNIEJ BUTY.PRZECIEŻ KTO PANIĄ ZNA I PANI SŁOWNICTWO DOSKONALE POZNA ŻE TO SAMA PANI PISAŁA.MYŚLAŁEM ŻE ZOSTAŁO W PANI ODROBINĘ HONORU, WSTYDU- ALE JAK WIDAĆ ZNÓW SIĘ MYLIŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm...................! Taka refleksja przed zblizajacymi sie swiętami. Kto z Was tak zajadliwie walczących na tym forum stanie nad trumną swych bliskich i zada sobie pytanie ? Ile zła wyrządziłem komuś piszą nieprawdę by dokopac drugiemu człowiekowi ! Czy potrafię sie podpisać pod tym co piszę !b Jesteście tacy mali,zależni od innych a jak nieotrzymacie pomocy w takim stopniu jak sobie wymarzycie to wtedy -wielkie larum ! Każda pomoc jest czyms uwarunkowana chyba,ze zwykła tak człowiek-człowiekowi ...! Życze wam by inni byli lepsi !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przebrnąłem przez cały wątek, chociaż łatwo nie było; o tyranii tej pani jedynie słyszałem, nie miałem okazji przekonać się osobiście; 90% wypowiedzi zawiera bardzo negatywny obraz tej pani i jej działalności; tak duża radość z faktu usunięcia tej pani z PCPR nie może być wyreżyserowaną akcją; widać jak bardzo ta kobieta zraziła do siebie ludzi; jak wielkie było rozgoryczenie tym, że nadal pozostawała ona na swoim stanowisku mimo licznych kontrowersji; należy przypuszczać, że ludzie nie sprzeciwiali się jej tyranii gdyż byli przekonani, że jest ona nie do ruszenia; na szczęście okazało się, że miarka się przebrała; do tych nielicznych piszących o zasługach/sukcesach tej pani; to oczywiste, że zasługi najczęściej przypisywane są szefowi/dyrektorowi/prezesowi itp.; nikomu jednak nie przyszło do głowy, że ludzie tam pracujący często wykonywali żmudną pracę, a kobieta ta z charakterystycznym dla siebie cynizmem chełpiła się niby swoimi sukcesami; sukcesy odnosiła placówka (jej pracownicy), natomiast Pani D. niestety swoją postawą, zachowaniem nierzadko wulgarnym i chamskim, obniżała poziom PCPR jako instytucji; ponadto z tego co mi wiadomo sam projekt w procedurze oceny został oceniony b. wysoko i przyznano mu środki finansowe; duża w tym zasługa wspomnianej córki pana Radko (którą za cel ataku na forum obrało sobie kilku, może jednen?, zwolennik pani D.); natomiast to co zdarzyło się już w Hiszpanii pokazuje, jak Pani D. swoim zachowaniem zniszczyła koncepcję i ideę projektu, którego pomysłodawcą i twórcą pani D. nie była!!! widać, że prostackie zachowanie które uchodziło w Łęcznej, nie przeszło w Hiszpanii; szkoda, że trzeba było aż takiej kompromitacji na zewnątrz, aby ta kobieta straciła swoją posadę; no ale teraz może być już chyba tylko lepiej... oczywiście pani D. będzie jeszcze próbować kąsać wybrane ofiary (np. córkę Pana sekretarza powiatu), ale jej wiarygodność jest już minimalna; nie wspominając już o różnicy w kulturze osobistej, wykształceniu itp. pomiędzy Panią eks-dyrektor a chociażby zaatakowaną tu na forum (Bogu ducha winną) córką pana Radko... mam nadzieję, że dzięki tej decyzji poprawi się atmosfera w samym PCPR i przede wszystkim petenci już nigdy nie spotkają się z ubliżaniem czy pogardą ze strony zwolnionej Pani D.; niech decyzja przywróci wielu ludziom wiarę w elementarną sprawiedliwość i zarazem będzie przestrogą dla wielu innych dyrektorów/kierowników; pamiętajcie, przyzwoitość i kultura osobista (nie kwalifikacje zawodowe) nakazuje by innym okazywać szacunek; a jeśli ktoś nie ma ani wybitnych kwalifikacji ani za grosz kultury, to może się to skończyć tylko tak jak casus pani D.; stołek nie jest dany raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty-bosss napisał:
bosss piszesz żeby nie obrażać a sam obrażasz. Brawo za inteligencję! Tak, masz rację, wielu osobom "brakuje bardzooooooooooooooo dużo do tej kobiety" i ... właśnie dlatego jeszcze jestem w tym kraju, bo takiego chamstwa i buty nie można tak lekko znieść. Więc, aż podskoczyłem do góry kiedy dowiedziałem się, że ją wywalili. Wreszcie! bosss te twoje teksty "Jesteś jednym(ą)z tych osób ,których rodzice niekochali !!!!!! Przepraszam ,ze zyjesz" są poza jakąkolwiek krytyką. Mogę do tego tylko dodać tyle, że jak czytam wywody takich osób jak ty to jestem za aborcją. Tekst w twoim stylu. Prawda? Mogli cię wyskrobać, przynajmniej byłoby jednego palanta mniej. Żadna strata. Pozdrawiam wszystkich anty takim osobom jak Dejkowa (raczej na "Pani" to sobie nie zasłużyła) PS. nie napisałem tekstu "Nieobrażaj jezeli niechcesz być obrażany" więc czekam na jakąś ostrą ripostę ze strony podnóżków dejkowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bosss ! napisał:
hm...................! Taka refleksja przed zblizajacymi sie swiętami. Kto z Was tak zajadliwie walczących na tym forum stanie nad trumną swych bliskich i zada sobie pytanie ? Ile zła wyrządziłem komuś piszą nieprawdę by dokopac drugiemu człowiekowi ! Czy potrafię sie podpisać pod tym co piszę !b Jesteście tacy mali,zależni od innych a jak nieotrzymacie pomocy w takim stopniu jak sobie wymarzycie to wtedy -wielkie larum ! Każda pomoc jest czyms uwarunkowana chyba,ze zwykła tak człowiek-człowiekowi ...! Życze wam by inni byli lepsi !!!!!!!
Dejkowa ty przez tyle lat znęcałaś się i katowałaś ludzi i masz jeszcze czelność coś pisać. To ostatnie życzenie napewno się spełni bo takigo drugiego potwora jak ty to nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...